sklep VIPERA w KatarzeLakiery do paznokci, szminki, maskary, eyelinery, błyszczyki do ust, pudry, cienie do powiek, a nawet kosmetyki dla dzieci TuTu – wszystko to kupić można w nowo otwartym sklepie VIPERY w katarskim City Center Shopping Mall w Doha.

Sklep w centrum handlowym w Doha ma powierzchnię 40 m kw. Można w nim kupić m.in. lakiery do paznokci, szminki, maskary, eyelinery, cienie do powiek, błyszczyki do ust ,pudry i fluidy, a także konturówki do ust, sztuczne rzęsy oraz przybory do wykonywania makijażu. Dużym zainteresowaniem klientek cieszy się wyjątkowa kolekcja TuTu, czyli kosmetyki dla dzieci 3+.
Katar jest kolejnym krajem na mapie świata, do którego trafiły kosmetyki VIPERY. Wysoką jakość i unikalność naszych produktów doceniły już wcześniej mieszkanki takich państw jak Birma, Angola, Pakistan, Peru, Boliwia, Chile czy Dubaj.

Kobiety bez względu na to, gdzie mieszkają, pokochały nasze kosmetyki przede wszystkim za wysoką jakość połączoną z długotrwałością i ciekawą gamę kolorystyczną – mówi Ewa Wrzesińska, Współwłaścicielka oraz Dyrektor ds. Marketingu i Wdrożeń VIPERA. – Ich ulubione kosmetyki VIPERY to lakiery do paznokci, szminki, mineralne cienie do brwi i eyelinery, a także śliczne i w pełni bezpieczne kosmetyki TuTu dla dziewczynek – dodaje Ewa Wrzesińska.

Kosmetyki VIPERY od lat trafiają na zagraniczne rynki, m.in. do sklepów w Arabii Saudyjskiej, Libanie, Malezji, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Indonezji, Jemenie, Tunezji, Kanadzie, Singapurze, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, Białorusi, Czechach, Słowacji, Słowenii, Gruzji, Grecji, Omanie, Mołdawii, Ukrainie, Rosji, Serbii, Kosowie, Portugalii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a także we Włoszech, na Cyprze oraz USA. W Polsce, produkty firmy VIPERA dostępne są na Stoiskach Firmowych w wybranych Galeriach Handlowych oraz w około 1500 sklepów z asortymentem drogeryjnym na terenie naszego kraju. W sieci sklepów Hebe dostępne są wyjątkowo skuteczne derma kosmetyki z kolekcji COS-MEDICA przeznaczone dla cery wrażliwej, mającej tendencje do przetłuszczania lub trądzikowej. Pełen asortyment produktów VIPERY można zakupić za pośrednictwem strony internetowej SKLEP.VIPERA.COM.PL .