ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ODBIERZ 5% RABATU NA TWOJE PIERWSZE ZAKUPY!  
Zamknij okno

O NAS

Firmę kosmetyczną VIPERA założyliśmy w 1988 roku i od tamtych dni nieprzerwanie tworzymy i rozszerzamy portfolio najwyższej jakości produktów kosmetycznych. Dzisiaj kosmetyki VIPERY są dostępne w Polsce w ponad tysiącu pięciuset drogeriach kosmetycznych, na stoiskach firmowych w wybranych galeriach handlowych oraz w sprzedaży internetowej. Jakość produktów i bogactwo oferty pozwoliło nam również od lat oferować kosmetyki VIPERY na rynkach zachodniej i wschodniej Europy, w Rosji, w krajach basenu morza śródziemnego, Azji, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Południowej i USA. Zachowanie najwyższych standardów w procesie produkcji i obsługi kontrahentów umożliwiło naszej Firmie uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Jakości GMP.

Ryszard Wrzesiński

Założyciel VIPERA – Prezes Zarządu

VIPERA zajmuje się pięknem kobiet. Pięknem, które pozwala każdej kobiecie wyrażać siebie, budować pewność swojej urody i poczucie własnej wartości. Piękno kobiety to  nauka. VIPERA tworzy upiększające produkty kosmetyczne, najlepsze pod względem jakości, skuteczności działania i bezpieczeństwa, ponieważ uważnie słucha potrzeb i pragnień kobiet. Nieustannie korzystamy z najnowszych odkryć nauki i inspirujemy się rytuałami piękna z całego świata. Podejmowane wyzwania nie ograniczają się do wymiaru gospodarczego, lecz także ludzkiego. Piękno jest dla wszystkich, piękno jest dla każdej kobiety. W firmie VIPERA wierzymy, że nie istnieje jeden kanon piękna. Piękno to wielość kultur i ludzka osobowość, różnorodność i indywidualność, którą od wieków kształtuje historia. Poprzez badania obcych rynków docieramy do zróżnicowanych potrzeb związanych z wizją piękna. Wymaga to od nas zaangażowania i skutecznych działań Firmy w każdym obszarze: badań, produkcji, marketingu, sprzedaży, transportu, administracji i zasobów ludzkich.

Ewa Wrzesińska

Założycielka VIPERA – Członek Zarządu

Certyfikat GMP

Doświadczenie zdobywane w ciągu wielu lat działalności Firmy pozwoliło nam wypracować i stosować rygorystyczny system jakości pozwalający zachować najwyższe światowe standardy produkcji kosmetyków. Wdrożone procedury dotyczące produkcji, kontroli, składowania i transportu produktów kosmetycznych umożliwiły uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Jakości GMP ISO 22716:2007. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa w korzystaniu z naszych produktów, wszystkie kosmetyki są badane przez dermatologów, alergologów i okulistów. Kierując się troską o środowisko naturalne i przyjętymi zasadami etycznymi nie testujemy kosmetyków na zwierzętach.

Więcej o VIPERA w Certipedii

Fundacja

Radość z życia i piękno kobiet są dla nas wartościami nadrzędnymi. Dlatego z wielką satysfakcją wspieramy działania Fundacji Piękniejsze Życie opiekującej się pacjentkami specjalistycznych oddziałów onkologicznych.

Więcej o Fundacji

Nagrody

Innowacje wprowadzane na rynku kosmetyków kolorowych oraz wyróżniająca Firmę jakość produktów zostały wielokrotnie uhonorowane nagrodami branżowymi i konsumenckimi. Przyznane Laury Konsumenta, godło Jakość Roku czy uhonorowanie znakiem Perły Rynku Kosmetycznego to nie tylko przykłady docenienia wieloletniego zaangażowania VIPERY w rozwój rynku kosmetycznego w Polsce. Przede wszystkim są one potwierdzeniem satysfakcji i zaufania klientów do najwyższej jakości kosmetyków przez nas produkowanych. Obserwacja preferencji konsumentów, stałe aktualizowanie oferty pozwalające nam realizować nowe pomysły i prezentować ciekawe produkty umożliwia nam codziennie realizowanie misji. Jednak główny cel naszej działalności jest jeden – zadowolenie naszych Klientek.

I pamiętamy – Kobiety lubią kolory!

 

 

VIPERA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KRS: 0000624074, NIP: 1231319794, REGON: 364738181
UL. ARMII KRAJOWEJ 10
05-500 PIASECZNO
TEL. +48 22 750 38 13 FAX: +48 22 750 38 23
sekretariat@vipera.com.pl